הקולקציות של אביב 2020 מתחילות להתפרסם ואחת החברות שמשחררת קולקציה מעניינת היא חברת אנתרופולוגי. אין כמו טפטים מעוצבים מעניינים שגורמים לנו להסתכל עליהם שוב ושוב ומעוררים את עינינו. הקולקציה החדשה כוללת 270 טפטים חדשים שעוצבו על ידי מעצבי פנים מובילים. חלק מהטפטים יצאו כטפטים הניתנים להסרה כלומר טפטים שמיועדים לקהל יעד של שוכרים המעוניינים בפתרון עיצובי זמני אך כזה שנראה קבוע – מה שגורם לנו לתהות האם מדובר בתחילתו של טרנד או בביטוי לסיפוק צורך של קהל יעד קטן אך קבוע.

אנתרופולוגי נחשבת אחת מהחברות היקרות יותר בשוק ולכן סביר להניח שאם תבחרו במוצר שלהם תצטרכו לשלם מחיר יקר יותר מאשר על טפט דומה של חברה מקבילה. אלו מכם שמתקשים להוציא סכומים גדולים על טפטים או שאינם בקטע של טפטים תל אביב כאלו, יוכלו לשקול עיצוב לחלל קטן או לחלופין לקיר עיצובי בולט בתוך חלל גדול. בין הטפטים המעניינים בקולקציה ניתן למצוא את טפט פסי מדיסון. טפט שעוצב על ידי מעצב פנים בשם כריס בנץ, המעצב המוביל של מותג האופנה ביל בלאס בארצות הברית. בנץ ניסה להעביר בעיצוב שלו את רוח החיים של ברוקלין ניו יורק. הטפט בגווני כחול, לבן ונגיעות צהוב מציג פסים אנכיים צרים ומקבילים שלכל אחד מהפסים תבנית שונה של פסים לבנים אנכיים על רקע תכלת או קוביות כחולות על רק תכלת בצורה מבוגלנת יחסית כביכול. הטפט שמזכיר עיצובים יפניים חוזר על עצמו בתבנית של שישה פסים, כלומר מהפס השביעי ישנה חזרה על הסדרה הקודמת. הסגנון אורבני וצעיר אך מאוד מעניין ומגרה עיצובית ויתאים לריהוט בצבעי כתום ולבן.

טפט מעניין אחר הוא העולם הפלנטרי הקסום של קוקורינה. מדובר בטפט באווירת כוכבים קסומים שעוצב על ידי קורינה ניקה, המעצבת מאחורי המותג קוקורינה. מדובר בטפט שחור עם עיצובי כוכבים בצבעי זהב. חלק מהכוכבים מעוצבים כנקודות בתוך מערכות כוכבים קלאסיות, אחרים ככוכבים משושים של חג המולד. אחרים מעוצבים כמעי ן גלקסיות באופן שבו היו מצוירים בתחילת הרנסנס עם תחילת השימוש בטלסקופים. הטפט נותן אווירה קסומה ומסתורית ופותח כיווני עיצוב מעניינים וחדשניים.